هوم‌‌کت ویر نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات برند هوم کت

هوم کت ویر تمام تلاش خود را میكند تا در سریع ترین زمان ممكن سفارش ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیك را تجربه نماید.
کالاهای مشتریان در تهران حداکثر تا 4 روز کاری پس از ثبت سفارش و در شهرستان ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت های توزیع، حداکثر یک هفته پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می‌شود.

توجه: با توجه به شکستنی بودن محوصلات در هنگام تحویل سفارش حتما بسته خود را در حضور پست چی باز و در صورت سالم بودن تحویل بگیرید در غیر این صورت در خواست بازگشت بسته را به مامور پست بدهید.

در هنگام تحویل سفارش حتما از سلامت و تعداد ارسال شده اطمینان حاصل کنید. پس از دریافت سفارش مسئولیتی در برابر عدم سلامت (شکستگی و ...) و تعداد ارسال شده متوجه هوم کت ویر نخواهد بود.

خیر،امكان تحویل سفارش به صورت حضوری نمی باشد از این رو در راستای احترام به وقت مشتری و در جهت صرفه جویی در زمان،ما سفارش شما را به آدرس اعلام شده تحویل می دهیم .

تیم هوم کت ویر همه تلاش خود را بكار برده است تا بتواند در سریع ترین زمان ممكن سفارشات را تحویل مشتری دهد اما با این وجود به دلایل مختلف امكان تحویل كالا راس ساعت معین مقدور نمی باشد.

كد رهگیری از طریق پیامك به شما اطلاع رسانی می گردد و همچنین شما میتوانید با تماس با بخش امور مشتریان نسبت به دریافت كد رهگیری خود اقدام نمایید.

عدم حضور در آدرس را از طریق تماس با هوم کت ویر و یا ارسال ایمیل اطلاع داده تا مجدد زمان ارسال با شما هماهنگ گردد.

بله، مشتریان تهرانی از طریق تماس با هوم کت ویر و یا ارسال ایمیل، 3 ساعت قبل از شروع بازه ارسال این امكان وجود دارد كه آدرس جدید خود را اعلام كنند. مشتریان ساكن شهرستان نیز هر زمان قبل از تحویل سفارش می توانند آدرس خود را تغییر دهند.