بازگشت سه روزه

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان ، ضمانت سه روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است.ازگشت کالاهایی که در صفحه مشخصات آنها برچسب «سه روز فرصت بازگشت» قرار گرفته، بدون هر نوع سوالی پذیرفته خواهد‌شد. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از كالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض كالاست. همچنین درصورت دریافت هدیه از هوم کت ویر (مانند كالاهای رایگان) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه كالای عودتی بازگردانده شود.

 

توجه ۱: امکان تعویض سایز برای کالاهای هدیه وجود ندارد.

توجه ۲: پس از تحویل کالا جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پرسنل توزیع را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

 

  • برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی اطلاع دهید.
  • مشتری می‌بايست در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی كالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن كالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
  • سفارش شهرستان : با توجه به اینکه سفارش‌ها در برخی شهرها با پست ارسال می‌گردد، در هنگام تحويل بسته پستی، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایید

مغایر بودن محصول دریافت شده با اطلاعات یا عکس کالا

کلیه اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی است. با این حال، اگر محصول خریداری شده به‌اشتباه دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، می توانید از حق استرداد كالا استفاده نمایید.

در مورد کالاهای غیر قابل بازگشت برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 6 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که جهت بازگشت، كالا باید در شرایط اولیه باشد.

مهم: در مواردی که مغایرت كالا با اطلاعات اولیه قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، كالا باید به همان صورت پلمپ باز گردانده شود.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

تیم کنترل کیفیت کالا نهایت تلاش خود را برای ارسال کالاهای بی‌نقص به عمل می‌آوردند. اما در صورت مشاهده هرگونه ایراد در كالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا 24 ساعت به واحد پشتیبای اطلاع داده و بلافاصله كالا را جهت تعویض، بازگشت دهید. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مبلغ آن به حساب شما واریز می‌گردد.لازم به ذکر است جهت تعویض كالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.

درصورت اینکه کالا بدون رعایت شرایط بازگشت از سمت مشتری ارسال شود یا یا آسیب به كالا از سمت مشتری برای هومکت ویر محرز شود ، کالا بدون تعویض یا استرداد به مشتری برگشت داده خواهد‌شد.

عدم اطمینان به اصالت کالا

هوم کت ویر اصالت کلیه کالاهای ارائه شده در وبسایت خود را تضمین می‌کند. تیم تضمین اصالت کلیه کالاهای ورودی و تامین‌کننده‌های آن را با دقت بررسی کرده، مورد تایید قرار می‌دهند. اما درصورتی که به اصالت کالای خاصی اطمینان ندارید،لازم است در بازه زمانی 3 روزه از زمان دریافت کالا ادعای خود را همراه با مستندات مطرح نمایید تا تیم پشتیبانی مساله را بررسی نموده و در مورد آن تصمیم‌گیری نماید. تصمیم کارشناسان ضمانت اصالت نهایی و غیر قابل اعتراض خواهد بود.

تحویل ناقص سفارش

خریداران تا 6 ساعت پس از تحويل كالا فرصت دارند نسبت به بررسی و اعلام ناقص بودن سفارش دريافتی اقدام كنند. در این شرایط درصورت موجود بودن كالا در انبار آيتم مجدد ارسال و در غير اين صورت اختلاف مبلغ به حساب كاربر واریز می‌شود.
نهایتاً 24 ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد.
لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)