هوم‌‌کت ویر نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات برند هوم کت

مغایر بودن محصول دریافت شده با اطلاعات یا عکس کالا

کلیه اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی است. با این حال، اگر محصول خریداری شده به‌اشتباه دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، می توانید از حق استرداد كالا استفاده نمایید. در مورد کالاهای غیر قابل بازگشت برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 6 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که جهت بازگشت، كالا باید در شرایط اولیه باشد.
مهم: در مواردی که مغایرت كالا با اطلاعات اولیه قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، كالا باید به همان صورت پلمپ باز گردانده شود.

وجود ایراد در کالای خریداری شده

تیم کنترل کیفیت کالا نهایت تلاش خود را برای ارسال کالاهای بی‌نقص به عمل می‌آوردند. اما در صورت مشاهده هرگونه ایراد در كالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا 24 ساعت به واحد پشتیبای اطلاع داده و بلافاصله كالا را جهت تعویض، بازگشت دهید. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مبلغ آن به حساب شما واریز می‌گردد.
لازم به ذکر است جهت تعویض كالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.
درصورت اینکه کالا بدون رعایت شرایط بازگشت از سمت مشتری ارسال شود یا یا آسیب به كالا از سمت مشتری برای هومکت ویر محرز شود ، کالا بدون تعویض یا استرداد به مشتری برگشت داده خواهد‌شد.

عدم اطمینان به اصالت کالا

هوم کت ویر اصالت کلیه کالاهای ارائه شده در وبسایت خود را تضمین می‌کند.  تصمیم کارشناسان ضمانت اصالت نهایی و غیر قابل اعتراض خواهد بود.

تحویل ناقص سفارش

خریداران تا 6 ساعت پس از تحويل كالا فرصت دارند نسبت به بررسی و اعلام ناقص بودن سفارش دريافتی اقدام كنند. در این شرایط درصورت موجود بودن كالا در انبار آيتم مجدد ارسال و در غير اين صورت اختلاف مبلغ به حساب كاربر واریز می‌شود.
لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف 15 الی 20 روز کاریی و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار 20 الی 25 روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)